פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   המדע רץ קדימה: בגדי הספורט שמכינים את הגוף לתחרות

   תשכחו מבלמי זעזועים בנעליים, חולצות קלות ומנדפות או ג'לים מרוכזים. התחרות האמיתית בין יצרניות ציוד הספורט מתחילה הרבה לפני שהספורטאים עולים על המגרש ואפילו לפני שהם מגיעים לחדרי ההלבשה

   קפוצ'ון לבן (אדידס)
   בגדים שמכינים את הגוף לתחרות?

   המדע צועד קדימה הוא לא רק ביטוי שנועד לתאר את הצורך האנושי בחיפוש אחר אפיקי ידע חדשים שישרתו את החיים על פני כדור הארץ. קשה למצוא תעשיה או ענף שלא לוקחים חלק בחגיגת ההשקעות, אבל ככל שמדובר בתחום הספורט נדמה שהרצון למצוא את הפקטור שימתח את גבול הסיבולת האנושית הוא כמעט אינסופי.

   תקציבי העתק המושקעים במטרה להקל על הריצה, הקפיצה או הבעיטה הבאה של הספורטאים המקצוענים, הם העדות לכך, אבל נראה שיש מי שלקח את המשימה צעד אחד אחורה. יצרנית ציוד הספורט הגרמנית, חברת אדידס, נערכת להשיק בחודש הקרוב קולקציית ביגוד חדשה שנועדה לסייע לספורטאי עילית לשמור על ריכוז ופוקוס לפני העלייה למגרש.

   בגדים שיודעים לשמר את טמפרטורת הגוף ולקררו בימים חמים כבר נמצאים בשימוש לא מעט שנים. אפילו כאלה שמסייעים להתאוששות מהירה יותר כבר פוקדים את המדפים של חנויות הספורט המובילות.

   אבל בגדים שמכינים את הגוף לתחרות? מדובר בבשורה של ממש והיא נשענת על האסטרטגיה: "למצוא את רגעי הפוקוס הפרטיים של כל רץ ולסייע לו לשמור על המיקוד תחת הלחץ העצום השורר סביבו".

   אולטרה-בוסט לבנות (אדידס)
   נעלי אולטרה-בוסט. נגד הסחות דעת

   מי שיוביל את הקמפיין החדש הוא מוצר הדגל של הקולקציה, קפוצ'ון לבן (Z.N.E Hoody) מצויד באלמנטים עיצוביים המסייעים בהפחתת הסחות הדעת ואי נוחות של הספורטאי באמצעות בד דו-שכבתי ובניית תפר ייחודי המאפשר תנועה חופשית וגזרה מדויקת.

   הקפוצ'ון יתלווה למוצר נוסף בקולקציה החדשה, נעלי האולטרה-בוסט שתגיע אף היא בגוון לבן ובנוחות משודרגת.

   "פיתוח הקולקציה ארך כשנתיים במחלקת המחקר והיא עוצבה בהשראת הרגעים המנטליים והפסיכולוגיים של הספורטאי, רגע לפני שהוא עולה למגרש", נמסר מאדידס, "המטרה היא לתת מענה באמצעות עיצובים פונקציונאליים, נראות אופנתית וטכנולוגיה מהפכנית".

   הקולקציה החדשה תגיע לחנויות ב-7 בספטמבר. מחיר הקפוצ'ון 449.90 שקלים, מחיר הנעליים 849.90 שקלים.