פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מה נשים רצות? הנעל שמגדירה מחדש את הכוח הנשי

   נעל הריצה לנשים בלבד PUREBOOST X חוזרת לסנוור את מסלולי הריצה, הפעם בצבע אדום בוהק, ומציעה שילוב מנצח בין טכנולוגיה מתקדמת לבין עיצוב אופנתי

   נעלי נשים (אדידס)
   לרוץ בקצב גבוה. נעל ה-PUREBOOST X

   גם אם הקיץ מגיעו לשיאו והסתיו כבר נראה באופק, שנת 2016 עדיין כאן. זה אומר ששנת הנשים עליה הכריזה אדידס ממשיכה לרוץ בקצב גבוה. העדות לכך היא שורת פעילויות ומוצרים שמביאים לידי ביטוי את הכוח הנשי בצורה הטובה ביותר.

   אחרי ההשקה החגיגית של נעל ה-PUREBOOST X שנועדה לנשים בלבד והפכה למועדפת על רצות בכל העולם, מתחילות ומנוסות יחד, הגיע בשבועות האחרונים הדגם לסיבוב נוסף בחנויות, הפעם בצבע אדום בוהק, מתוך מחשבה להציע שילוב מנצח בין טכנולוגיה מתקדמת לבין עיצוב אופנתי.

   אדידס - נעל נשים (אדידס)
   קשת מרחפת שמנותקת מסוליית הנעל

   נעלי הריצה PUREBOOST X היא פרי פיתוח משותף של אדידס עם ספורטאיות מרחבי העולם ששימשו בסיס לבדיקות ומחקר ונתנו דעתן בעיצובה והתאמתה למבנה הרגל הנשית.

   בנוסף, מציגה ה- PureBOOST X פיתוח טכנולוגי חדש בצורת קשת מרחפת שמנותקת מסוליית הנעל ועוטפת את מרכז כף הרגל מלמטה לצורך הידוק התמיכה. חידוש זה מצטרף לטכנולוגיית הboost אשר נמצאת בסוליית הנעל ומעניקה החזר אנרגיה מקסימלי.

   השקת הדגם החדש תלווה בקמפיין פרסומי נרחב תחת הסלוגן I AM POSITVE ENERGY במסגרתו תקרא אדידס לנשים בכל העולם להצטרף לטרנד הריצה והכושר הגופני.

   כזכור, עם השקת הנעל בחורף האחרון הפכה אדידס לראשונה בהיסטוריה שייצרה נעל ריצה לנשים בלבד.

   הנעל מוצעת כעת בחנויות המותג ובחנויות הספורט הנבחרות במידות 36-42 במחיר 599.90 שקלים.